KURUMSAL

borkonut

0362 231 5838 info@borkonut.com.tr

Hakkımızda about2
Hakkımızda 3

BORKONUT İNŞAAT

Kurulduğu 1996 yılından bugüne kadar kendi konsept projelerini geliştirerek modern, estetik, güvenli ve standartlara uygun yaşam alanlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Gelecekteki modern mimari kültürü en yaşanabilir tasarımları ile günümüze getirmeyi misyon edinmiştir. Uyguladığı projelerde kaliteye gösterdiği hassasiyet ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Borkonut

Kamuda ve özel sektörde sosyal hizmet kompleksleri, sağlık kompleksleri, konut projeleri, sanayi tesisleri, iş merkezleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren çok elit taahhütleri başarı ile gerçekleştirmektedir.

Zengin makina parkı, deneyimli kadrosu ve sosyal yaşam alanlarına işlev kazandıran geleceğe yatırım değeri katan yeni projeleriyle; sektöre yeni değerler kazandırarak büyüme hedeflerini sürdürmektedir.

transformational_designs
feature1 Borkonut Niş
feature2 Borkonut Center
Borkonut

İş Merkezleri

BORKONUT İNŞAAT, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini artırarak bölgesinin ve ülkesinin kalkınmasına sağladığı katkılar sayesinde sosyal sorumluluğunu da yerine getirmenin gurur ve gücü ile gelecekte de sektörün lider firmaları arasında yer alacaktır.